Free Bikers Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problemi vezani uz pranje motora....

+7
Zauvjek u retrovizoru
Joška
Wolverin
Toto
Ivchy
silvia
DANI
11 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by DANI sub pro 01, 2007 4:10 pm

Bok svima..
Pokrećem ovu temu uz nadu da ću uz Vašu pomoć i savjete,doći do rješenja mojih problema...
...da ukratko opišem problem koji me muči već više od 4 godine,a možda i netko od vas,dobri ljudi,ima istih ili sličnih problema,a uspio ih je rješiti...
Prije dva tjedna odlućio sam (opet) oprati motor,jer je bio već poprilično zaflekani. Nisam ga hito paliti da mašina ne bude vruća,jer onda ne bi mogao očistiti grane ispuha,a za grane je vrlo bitno da budu bezprijekorno čiste, što i sami znate... I tako ja,odmotam crijevo za vodu,prišrafim crijevo za slavinu i otvorim vodu...Naravno,prije toga sam pripremio kantu sa mlakom vodom u koju sam stavio poseban šampon za pranje motocikla...
Uzmem crijevo u ruke i otvaram mlaznicu kad ono,nikako ne uspijevam naštimati željenu granulaciju raspršivanja kapljica vode,a samim tim,lijepo i kvalitetno oprati svoj motor....
Već se 4 godine borim s tim problemom i nikako da nađem adekvatno rješenje za taj problem.
Sumnjam na par stvari koje bi mogle biti faktor mojeg problema,ali ne znam od kud da počnem sa rješavanjem istog.
Razmišljao sam da mi je možda raspršivač mlaza (mlaznica vode na crijevu) neispravna...pošto je vani bilo u minusu 2 stupnja celzijevih,čak sam i pomislio da se voda u mlaznici zaledila,ali nije to,jer sam crijevo probao odnjeti u dnevnu sobu na radijator,te čekao pored, 2,5 sata,ali se nakon toga događalo isto sa mlazom...čak sam i razmišljao o tome da možda nemam dovoljno dobru kvalitetu vode (da je pre tvrda) za pranje mog motora.
Ljudi šta mi je činiti?
...dal da promijenim mlaznicu...dal da pričekam toplije vrijeme za pranje motora...dal da ga perem kod susjeda...
dal da promijenim boju motora...možda mi ne valja nešto s motorom (primjetio sam da malo slabije koči) ,pa dal ga zamijenim?

Sa štovanjem Danijel !
DANI
DANI

Broj postova : 24
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by silvia sub pro 01, 2007 4:13 pm

prodaj motor Very Happy
silvia
silvia
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 56
Age : 35
Location : varazdin/ zagreb
vozim : hondu
Registration date : 27.11.2007

http://www.crnakraljica.com/forum

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by DANI sub pro 01, 2007 4:16 pm

silvia je napisao/la:prodaj motor Very Happy
...možda je to i najbolje rješenje...i onak se neznam pelati... Embarassed
DANI
DANI

Broj postova : 24
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Ivchy sub pro 01, 2007 4:42 pm

A ti znaš da se kanarinci nesmu prati? Twisted Evil
Ivchy
Ivchy
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 83
Age : 40
Location : Ivanec
vozim : Peggy
Registration date : 28.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Toto sub pro 01, 2007 4:47 pm

Bok, frende!
E ja sam isto godinama imal takav problem...i bas je cool kaj si ga ti napisal. Ja sam cak kupil novoga slafa i spricalku, ali nista....
A problem je bil kaj sam ne mel vodu iz vodovoda, a ne s hidrofora affraid cheers , ova z vodovoda je ne dosta kvalitetna za prati Suzukije. Pise ti i v suzukijevom manualu! Wink
Toto
Toto

Broj postova : 1
Registration date : 01.12.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Wolverin sub pro 01, 2007 4:50 pm

Toto je napisao/la:Bok, frende!
E ja sam isto godinama imal takav problem...i bas je cool kaj si ga ti napisal. Ja sam cak kupil novoga slafa i spricalku, ali nista....
A problem je bil kaj sam ne mel vodu iz vodovoda, a ne s hidrofora affraid cheers , ova z vodovoda je ne dosta kvalitetna za prati Suzukije. Pise ti i v suzukijevom manualu! Wink

Potpisujem ,sam ka ja perem vodom iz hidrofora i nemam tih problema,a kad je vodostaj preniski odem na ribnjak pa ga tam operem :)
Wolverin
Wolverin

Broj postova : 17
Age : 38
Location : Republika Medimurje okrug Črečan
vozim : Suzuki GS 500 E
Registration date : 28.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by DANI sub pro 01, 2007 5:15 pm

Hvala vam na savjetima...to z hidroforom mi nije palo na pamet,ali vredi i to probati,a mislim da mi i ta solucija jedino preostaje...
Već sam mislil da niko nebu svatil ozbiljno ovaj VELIKI problem,i malčice sam se pribojaval oko pronalaska odgovora za taj problem na forumu...i mislil sam da se ovo nebu ozbiljno shvatilo.
study
Hvala.
DANI
DANI

Broj postova : 24
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Joška sub pro 01, 2007 6:52 pm

Ja ti mogu instalirati novi hidrofor i imam najnoviju verziju softwera

Joška

Broj postova : 1
Registration date : 01.12.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Zauvjek u retrovizoru ned pro 02, 2007 10:10 am

Joška je napisao/la:Ja ti mogu instalirati novi hidrofor i imam najnoviju verziju softwera

A ja ti imam malo rabljeni s pol softwera, ali zato bogato opremljem raznim virusima, dial up-ovima i spamovima.

Dani pusa, jučer mi je zgodničko bilo baš sa tobom.. mogli bi to još ponoviti...

Zauvjek u retrovizoru

Broj postova : 23
Age : 47
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Free Biker ned pro 02, 2007 10:29 am

DAAAAAANIIII ??!! Shocked
Free Biker
Free Biker
Admin
Admin

Broj postova : 222
Age : 48
Location : Republika Međimurje
vozim : gixxer
Registration date : 26.11.2007

http://www.freebikercroatia.com

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by 33 ned pro 02, 2007 1:53 pm

Idi na motorijadu i daj ka ti ga tete opereju (motora ).
I vodu sparas, kaj je voda ta kaj zivot znaci.
33
33
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 215
Age : 67
Location : CAKTORNJA
vozim : HONDA CB 1300 S ABS
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Zauvjek u retrovizoru ned pro 02, 2007 2:54 pm

33 je napisao/la:Idi na motorijadu i daj ka ti ga tete opereju (motora ).
I vodu sparas, kaj je voda ta kaj zivot znaci.


.... ma nemoj a zakaj nebi pimpeki prali bicikle na motorijadi? a baj d vej of wikend kao i slijedećih 6 mjeseci ima u svakom selu motorijada ne?

Zauvjek u retrovizoru

Broj postova : 23
Age : 47
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Ivchy ned pro 02, 2007 3:00 pm

scratch Opasna neka baba scratch
Ivchy
Ivchy
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 83
Age : 40
Location : Ivanec
vozim : Peggy
Registration date : 28.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Zauvjek u retrovizoru ned pro 02, 2007 3:03 pm

Nisam opasna nego realna, nemam ništa protiv da cure pereju ali previše me to iritira kaj tak djeluje da je to normalno da cure peru i da se ih tretira kao robovi...

Zauvjek u retrovizoru

Broj postova : 23
Age : 47
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Ivchy ned pro 02, 2007 3:05 pm

Zauvjek u retrovizoru je napisao/la:Nisam opasna nego realna, nemam ništa protiv da cure pereju ali previše me to iritira kaj tak djeluje da je to normalno da cure peru i da se ih tretira kao robovi...

Ovo je forum za zahebanciju, a ne promicanje ženskih prava i emancipaciju žena. Wink Ak se dečki zezaju, nemoj im zamjeriti...
Ivchy
Ivchy
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 83
Age : 40
Location : Ivanec
vozim : Peggy
Registration date : 28.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Zauvjek u retrovizoru ned pro 02, 2007 3:11 pm

Ivchy je napisao/la:
Zauvjek u retrovizoru je napisao/la:Nisam opasna nego realna, nemam ništa protiv da cure pereju ali previše me to iritira kaj tak djeluje da je to normalno da cure peru i da se ih tretira kao robovi...

Ovo je forum za zahebanciju, a ne promicanje ženskih prava i emancipaciju žena. Wink Ak se dečki zezaju, nemoj im zamjeriti...

Ok, nadam se da budem mogla izdržati....

Zauvjek u retrovizoru

Broj postova : 23
Age : 47
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Ivchy ned pro 02, 2007 4:11 pm

Zato postoji opcija brisanja profila. Wink
Ivchy
Ivchy
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 83
Age : 40
Location : Ivanec
vozim : Peggy
Registration date : 28.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by DANI ned pro 02, 2007 4:30 pm

...curice...baš ste opasne... Very Happy
DANI
DANI

Broj postova : 24
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by 33 ned pro 02, 2007 4:56 pm

Naj se srditi,djevojcica,bus dobila bore. Jemput bus i ti napre dosla.
Ve su istina ne motorijade, ali se niti tak jako ne vozi s motorima. Kak tak z mopedima. A kaj si tak protiv ka se cure pereju (ili ga pereju).
Pak smo ne mi kak oni steri veliju kak ima du.. , ne nego zmazanoga.
Motorijadom protiv zmazanoce za duhovnu cistocu.
Neznam koji smajliji bi tu pasali. I neznam da sam jucer kaj posebnoga vu portu videl: Ili sam vec slepi pomalem. Cool
33
33
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 215
Age : 67
Location : CAKTORNJA
vozim : HONDA CB 1300 S ABS
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by 33 ned pro 02, 2007 5:04 pm

Kaj ve,g. moderator sam bil pregrub. Je to faul ili pak kaj. Prva licna? Shocked
33
33
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 215
Age : 67
Location : CAKTORNJA
vozim : HONDA CB 1300 S ABS
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Zauvjek u retrovizoru ned pro 02, 2007 6:35 pm

pa... jučer nisam bila z biciklom... neg pješice

Zauvjek u retrovizoru

Broj postova : 23
Age : 47
Registration date : 02.12.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by 33 ned pro 02, 2007 7:12 pm

Zauvjek u retrovizoru je napisao/la:pa... jučer nisam bila z biciklom... neg pješice

Naj se srditi i kaj znas da te ne poznam i nesam te u portiju mogel kontaktirati. A ne s cim si bila.
(bitno je kaj si a ne kaj imas) Cool
33
33
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 215
Age : 67
Location : CAKTORNJA
vozim : HONDA CB 1300 S ABS
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Ivchy ned pro 02, 2007 7:17 pm

DANI je napisao/la:...curice...baš ste opasne... Very Happy

Pa takve nas voliš, kaj ne? Wink

Viš, ja svaki put sama perem svoj motor a nisam ni skužila kak se izrabljujem, morala bum ubuduće najti nekakvog muškog roba kaj me se one B.A.B.E. neju dočepale... Laughing
Ivchy
Ivchy
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 83
Age : 40
Location : Ivanec
vozim : Peggy
Registration date : 28.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by 33 ned pro 02, 2007 7:46 pm

Ivchy je napisao/la:
DANI je napisao/la:...curice...baš ste opasne... Very Happy

Pa takve nas voliš, kaj ne? Wink

Viš, ja svaki put sama perem svoj motor a nisam ni skužila kak se izrabljujem, morala bum ubuduće najti nekakvog muškog roba kaj me se one B.A.B.E. neju dočepale... Laughing

Biljezim se s stovanjem ( moze na PP)
Sifra: " Nikad robom"
33
33
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 215
Age : 67
Location : CAKTORNJA
vozim : HONDA CB 1300 S ABS
Registration date : 27.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Ivchy ned pro 02, 2007 8:09 pm

33 je napisao/la:
Biljezim se s stovanjem ( moze na PP)
Sifra: " Nikad robom"

Pereš po kućama ili? Laughing
Ivchy
Ivchy
Kaj ga postam! Ha?
Kaj ga postam! Ha?

Broj postova : 83
Age : 40
Location : Ivanec
vozim : Peggy
Registration date : 28.11.2007

[Vrh] Go down

Problemi vezani uz pranje motora.... Empty Re: Problemi vezani uz pranje motora....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.